Przed nami kolejne treningi z Mariuszem Wlazłym. W piątek (29 czerwca) odbędą się zajęcia w Koluszkach, w weekend (30 czerwca - 1 lipca) w Łodzi. Zakwalifikowani uczestnicy zostali poinformowani mailowo, prosimy o sprawdzenie poczty. Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje nt. treningów.

W zajęciach wezmą udział dzieci i młodzież w wieku 12-16 lat. Treningi poprowadzi sztab szkoleniowy, który w tym roku oprócz Mariusza Wlazłego tworzą: Wojciech Janas, Radosław Kolanek, Piotr Cyniak i Dominik Posmyk. Nie zabraknie także gości specjalnych.

Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje.

Koluszki

Termin: 29 czerwca 2018 roku (piątek), godzina 13:00
Miejsce: Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Ludowa 2

Łódź

Terminy:
30 czerwca 2018 roku (sobota) godzina 13:00
1 lipca 2018 roku (niedziela), godzina 10:00
Miejsce: Obiekt Sportowy MOSiR przy ul. Małachowskiego 5/7/9

Wydarzenie jest współorganizowane ze środków Urzędu Miasta Łodzi w ramach projektu z Urzędem Miasta Łodzi "Miejski Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - Lubię sport – ogólnodostępne zajęcia i imprezy sportowo-rekreacyjne dla najmłodszych łodzian".

Prosimy o przybycie godzinę przed treningiem. Otrzymasz od nas specjalną koszulkę na trening, a my dopełnimy wszelkich formalności. Koniecznie zabierz ze sobą oświadczenie podpisanego przez opiekuna prawnego.

Informacje dodatkowe:
- zapewniamy szatnie koedukacyjne. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione w szatni. Rzeczy wartościowe prosimy zostawić w domu,
- obowiązuje strój sportowy (obuwie sportowe z jasną podeszwą i spodenki; koszulkę dostarczymy my),
- zapewniamy wodę i opiekę medyczną na miejscu,
- regulamin naszego wydarzenia jest dostępny w zakładkach dedykowanych miastom.

W razie pytań prosimy pisać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy Fundacji

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.