Mamy pierwsze grupy treningowe w Lublinie i Tarnobrzegu. Zakwalifikowani uczestnicy zostali poinformowani mailowo, prosimy o sprawdzenie poczty. Poniżej zamieszczamy szczegóły nt. zajęć podczas pierwszego weekendu Treningów z Mariuszem Wlazłym (9-10 czerwca).

Lublin
Termin: 9 czerwca (sobota), godzina 13:00
Miejsce: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4, ul. Kazimierza Tumidajskiego 6A

Tarnobrzeg
Termin: 10 czerwca (niedziela), godzina 13:00
Miejsce: Hala Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, ul. Kopernika 49

Plan godzinowy treningów:
12:00 - 12:45 - rejestracja i podział na grupy
13:00 - rozpoczęcie treningów
13:10 - 14:45 - panel sportowy (trenujemy!)
14:45- 15:30 - spotkanie z Mariuszem Wlazłym i konkursy
15:30- 16:00 - zdjęcia, autografy, pamiątki
około 16:00 – zakończenie treningów

Prosimy o przybycie już o godz. 12:00! Otrzymasz od nas specjalną koszulkę na trening, a my dopełnimy wszelkich formalności. Koniecznie zabierz ze sobą oświadczenie podpisanego przez opiekuna prawnego.

Informacje dodatkowe:
- zapewniamy szatnie koedukacyjne. Nie odpowiadamy za rzeczy pozostawione w szatni. Rzeczy wartościowe prosimy zostawić w domu,
- obowiązuje strój sportowy (obuwie sportowe z jasną podeszwą i spodenki; koszulkę dostarczymy my),
- zapewniamy wodę i opiekę medyczną na miejscu,
- regulamin naszego wydarzenia jest dostępny w zakładkach dedykowanych miastom.

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.