Na początku maja poprowadził PGE Skrę Bełchatów do dziewiątego Mistrzostwa Polski, a już od czerwca poprowadzi siatkarskie zajęcia dla dzieci. Rusza trzecia edycja Treningów z Mariuszem Wlazłym!

Jeszcze więcej miast, jeszcze więcej uczestników i jeszcze więcej siatkówki! Trzecia edycja rozpocznie się 9 czerwca i obejmie aż cztery weekendy. Tym razem treningi odbędą się dla jednej grupy - uczniów szkół podstawowych w wieku do 15 lat.

Mariusz Wlazły wraz ze swoim sztabem trenerskim tak jak w ubiegłych latach zawita do Łodzi i Krakowa. Kolejne debiutanckie miasta zostaną ogłoszone na początku tygodnia.

- Przed nami już trzecia edycja Treningów, które zagoszczą w kilku miastach. W każdym z nich odbędą się tym razem jednodniowe zajęcia dla ok. 80 uczestników. Tak jak ostatnio nasz sztab trenerski wzmocnią wyjątkowi goście, będą też dodatkowe niespodzianki. Tak jak w poprzednich latach partnerem Treningów bedzie marka Wilson, dzięki której każde dziecko otrzyma piłkę. Mam nadzieję, że uczestnicy będą mogli się podczas nich wiele nauczyć - mówi organizator i trener Mariusz Wlazły.

Szczegółowe informacje nt. zgłoszeń zamieszczone zostaną wkrótce na stronie Fundacji.

 

Partnerzy Fundacji

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.