Zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz młodych i zdolnych siatkarzy wspieranych dzięki współpracy Fundacji im. prof. Kazimierza Bartla i Fundacji Mariusza Wlazłego.

Zebrana kwota zostanie przeznaczona w całości na stypendium dla najzdolniejszych młodych siatkarzy, trenujących pod okiem najbardziej utytułowanego polskiego siatkarza – Mariusza Wlazłego. Wystarczy, że terminowo złożymy prawidłowo wypełnione zeznanie podatkowe w urzędzie skarbowym oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonamy zapłaty podatku.

Wypełnienie wniosku o przekazanie 1% podatku w zeznaniu podatkowym polega wyłącznie na podaniu numeru wpisu do KRS 0000338823 z dopiskiem "Fundacja Bartla - Wlazły" oraz wysokości kwoty nieprzekraczającej 1% podatku należnego.

Dziękujemy!

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2018 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.