Serdecznie zapraszamy Uczniów klas III szkół podstawowych wraz z Rodzicami na drugi Dzień Otwarty, poświęcony otwarciu klasy sportowo-językowej pod patronatem Mariusza Wlazłego. Trening pokazowy odbędzie się w najbliższą niedzielę (18 marca) od godz. 9:00 w hali Energia przy ul. Dąbrowskiego 11 w Bełchatowie.


Już we wrześniu w sąsiadującej z halą Szkole Podstawowej, najzdolniejsze dzieci rozpoczną naukę i treningi w „IV S”. Oprócz podstawowego programu nauczania, klasa zrealizuje dodatkowe lekcje z języka angielskiego, wychowania fizycznego, ukierunkowane na ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami piłki siatkowej oraz zajęcia z zakresu dietetyki i przygotowania mentalnego.

W trakcie zajęć będzie można zasięgnąć najważniejszych informacji o klasie oraz rekrutacji. Swoje pytania można również przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Chętnie odpowiemy na wszystkie z nich.

Dwuczęściowa rekrutacja do klasy zostanie przeprowadzona 8 kwietnia (niedziela) o godz. 9:00 w hali Energia przy ul. Dąbrowskiego 11. Tego dnia odbędzie się test sprawnościowy oraz egzamin z języka angielskiego. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest online TUTAJ

Serdecznie zapraszamy

Partnerzy Fundacji

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.