Skończył się czas nadsyłania prac konkursowych. Mieliśmy bardzo trudne zadanie. Wszystkie prace były piękne. Widać w nich było zaangażowanie, kreatywność i duszę artystyczną. Musieliśmy jednak podjąć decyzję i wybrać spośród wielu fajnych projektów tylko trzy, które awansowały do ścisłego finału.

Głosowanie odbywa się na Fanpage Fundacji M.W. www.facebook.com/FundacjaMariuszaWlazlego w formie dodawania komentarzy pod postem. W komentarzu proszę napisać numer projektu, który Waszym zdaniem jest najlepszy.

Nagrodami w konkursie są:

Pierwsze miejsce w konkursie - promocja i produkcja T-shirtów z projektem graficznym zwycięzcy min. na grudniowym turnieju piłki siatkowej, podwójne zaproszenie na mecz PGE Skry Bełchatów w europejskiej Lidze Mistrzów i koszulka Fundacji Mariusza Wlazłego z autografem siatkarza;

 

Drugie miejsce w konkursie - podwójne zaproszenie na mecz PGE Skry Bełchatów w europejskiej Lidze Mistrzów i koszulka Fundacji Mariusza Wlazłego z autografem siatkarza;

 

Trzecie miejsce w konkursie - koszulka Fundacji Mariusza Wlazłego z autografem siatkarza.

Przypominamy również, że rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do dnia 5 listopada 2012 roku. O wynikach Konkursu Organizatorzy powiadomią zwycięzców za pośrednictwem strony internetowej www.fundacjawlazlego.pl. i Fanpage Fundacji facebook.com/FundacjaMariuszaWlazlego.