„Siatkarskie Plusy” – Gala 90-lecia Polskiej Siatkówki była niezwykłym wydarzeniem dla środowiska siatkarskiego w Polsce. Spotkali się na niej bohaterowie najważniejszych wydarzeń w historii tej dyscypliny sportu. Podczas gali nagrodzono najsłynniejszych trenerów i siatkarzy, wśród nich patrona Fundacji Mariusza Wlazłego.

Czytaj więcej...

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w najbliższą niedzielę. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W pomoc włączył się także Mariusz Wlazły, z którym można odbyć siatkarski trening.

Czytaj więcej...

Ferie w mieście nie muszą być nudne! Fundacja Mariusza Wlazłego zaprasza dzieci w wieku 8-14 lat na "Półkolonie sportowo – językowe". Sześciodniowy turnus odbędzie się w hali Energia i Szkole Podstawowej nr 1 w Bełchatowie w dniach 11 - 16 lutego 2019 roku. Atrakcji nie brakuje!

Czytaj więcej...

Niech świąta Bożego Narodzenia będą czasem spokoju i szczęścia, radości przeżywanej w gronie najbliższych oraz wytchnieniem od codziennych obowiązków, a nowy rok 2019 pozwoli na spełnienie najskrytszych marzeń.

Fundacja Mariusza Wlazłego 

W listopadzie oprócz licznych zajęć szkolnych i pozalekcyjnych, uczniowie klasy pod patronatem Mariusza Wlazłego wzbogacili swoją wiedzę z zakresu przygotowania mentalnego. Ćwiczenia przeprowadził Radosław Wyrzykowski, dwa lata temu związany m. in. z PGE Skrą Bełchatów.

Czytaj więcej...

Partnerzy Fundacji

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.