Coraz bliżej rozpoczęcia czwartej edycji „Treningów z Mariuszem Wlazłym”. Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje dla uczestników i ich rodziców.

Czytaj więcej...

17 maja w hali sportowej MOSiR w Ozorkowie odbył się finałowy turniej województwa łódzkiego "2" Kinder+Sport. W zawodach wzięły udział zespoły Akademii Siatkówki Skry Bełchatów z uczniami klasy sportowo-językowej pod patronatem Mariusza Wlazłego. Drużyna AS Skra I zajęła 7 miejsce, natomiast AS Skra VII zakończyła zawody na 8 pozycji.

Czytaj więcej...

7 lat temu brał udział w turniejach organizowanych przez Fundację Mariusza Wlazłego. Dziś może pochwalić się srebrnym medalem Mistrzostw Polski Młodzików. Zanim sięgnął po pierwsze sukcesy, musiał podjąć kilka ważnych decyzji.

Czytaj więcej...

Wieluń, Kraków, Koluszki, Łódź oraz Gdańsk - to w tych miastach uczniowie w wieku od 10 do 16 lat będą mogli odbyć treningi z Mariuszem Wlazłym. Zapisy już się rozpoczęły!

Czytaj więcej...

- Klasa pod patronatem pana Mariusza Wlazłego stwarza możliwość odkrycia talentów sportowych. Zapewnia udział w ciekawych zajęciach rozwijających uzdolnienia fizyczne, a także kompetencje i sprawność posługiwania się językiem angielskim” – mówi Beata Piwowarska - Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bełchatowie, gdzie 27 maja zostanie przeprowadzony nabór do klasy sportowo-językowej VI S.

Czytaj więcej...

Partnerzy Fundacji

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.