Lekcje z Mariuszem Wlazłym pomimo zamknięcia szkół? Dla nas to żadna przeszkoda. Patron fundacji i klas sportowo-językowych spotkał się ze swoimi uczniami dzięki aplikacji video.

Czytaj więcej...

Edukacja zdalna zagości w domach na dłużej. Uczniowie klas sportowo-językowych pod patronatem Mariusza Wlazłego, które funkcjonują w Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Bełchatowie podkreślają, że tęsknią za tradycyjną formą nauczania, ale w obecnej sytuacji starają się odnaleźć jak najlepiej. Sprawdziliśmy, jak sobie radzą i jak spędzają wolny czas poza lekcjami. O swojej codzienności opowiedzieli nam Dominika, Jessica i Alan z 6 S, a także Zosia, Nikodem oraz Oliwier z 7 S.

Czytaj więcej...

Aby podczas meczu siatkówki zaserwować asa, potrzeba umiejętności - trochę siły, nieco techniki, ale przyda się też odrobina szczęścia. Jednak, by posłać piłki na inny kontynent, do kraju, którego mieszkańcy nie mają szansy toczyć wyrównanej walki, szczególnie podczas pandemii, potrzeba nie tylko dobrego serca, ale i nie lada zaangażowania, wytrwałości oraz siły woli. Takie właśnie cechy prezentuje Pani Daria Mejnartowicz, która od wielu lat organizuje wyjazdy filantropijne.

Czytaj więcej...

Niestety na pewien czas musieliśmy wstrzymać nasze zajęcia w Mini Akademii Mariusza Wlazłego. - Mamy nadzieję, że sytuacja pod koniec listopada będzie lepsza i będziemy mogli wrócić do treningów - mówi trenerka Agnieszka Gonerska. Na szczęście przed zawieszeniem zajęć zdążył odwiedzić nas nasz fotograf Paweł Piotrowski. Zapraszamy do obejrzenia galerii z treningu, który odbył się 5 listopada 2020 roku.

Czytaj więcej...

7 listopada obyła się już XII edycja Memoriału Grzegorza Wesołowskiego. W czterech miejscowościach powiatu nowotarskiego o zwycięstwo walczyło 10 zespołów w kategorii kobiet oraz 22 drużyny w rywalizacji mężczyzn. Oprócz medali i pucharów dla najlepszych uczestników, na MVP turnieju czekała koszulka Trefla Gdańsk z autografem Mariusza Wlazłego. Ta trafiła w ręce Mateusza Mamcarczyka.

Czytaj więcej...

Partnerzy Fundacji

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.