Zapraszamy dzieci w wieku od 10 do 12 lat na pierwszy obóz siatkarski z Mariuszem Wlazłym organizowany przez naszą fundację. Letnie zgrupowanie odbędzie się w Kobylej Górze w terminie 5 - 12 sierpnia.

Czytaj więcej...

Już we wrześniu naukę w Szkole Podstawowej nr 1 w Bełchatowie rozpocznie druga klasa sportowo-językowa pod patronatem Mariusza Wlazłego. 27 maja odbyła się dwuetapowa rekrutacja do VI S, która wyłoniła 17 uczniów.

Czytaj więcej...

Realizacja podstawowego materiału szkolnego, dodatkowe zajęcia wychowania fizycznego i lekcje języka angielskiego, a przy tym rozwijanie pasji do siatkówki! To właśnie wyróżnia klasy pod patronatem Mariusza Wlazłego w Szkole Podstawowej nr 1 w Bełchatowie. Zakończenie roku szkolnego było okazją do podsumowań ostatnich 10 miesięcy.

Czytaj więcej...

29 czerwca w hali MOSiR przy ul. Małachowskiego odbył się wyjątkowy trening. Wyjątkowy, ponieważ Alicja Skrzypek, aby poćwiczyć z Mariuszem Wlazłym przyleciała specjalnie do Łodzi z Amsterdamu. Zawodniczka amatorskiego klubu siatkarskiego z Holandii wylicytowała indywidualny trening z patronem naszej fundacji. Pieniądze z aukcji trafiły do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej...

Mariusz Wlazły przedłużył kontrakt z PGE Skrą Bełchatów. Dla patrona naszej fundacji będzie to już siedemnasty sezon w żółto-czarnych barwach.

Czytaj więcej...

Partnerzy Fundacji

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2019 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.