Choć patron fundacji zmienił klub, to dla jego projektów siedzibą wciąż jest Bełchatów. Nieobecność siatkarskiej legendy nie wpłynie niekorzystnie na „Mini Akademię Mariusza Wlazłego”, która wraz z początkiem października rozpocznie prowadzenie zajęć siatkówki dla początkujących.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do obejrzenia galerii z lekcji wf-u klasy sportowo-językowej 7 S pod patronatem Mariusza Wlazłego, która odbyła się 18 września 2020 roku.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do obejrzenia galerii z lekcji wf-u klasy sportowo-językowej 6 S pod patronatem Mariusza Wlazłego, która odbyła się 18 września 2020 roku.

Czytaj więcej...

- Zdrowie najważniejsze. Nauka i praca na lekcjach. Doskonalenie gry w siatkówkę. Nad tym będziemy pracować. Ale jest jeszcze coś, co postaram się im wpoić. Szacunek, koleżeństwo, wzajemna pomoc - to wartości, które są dla mnie bardzo ważne i mam nadzieję, że uczniowie będą się nimi w życiu kierować - mówi wychowawczyni i trenerka klasy 7 S pod patronatem Mariusza Wlazłego, która funkcjonuje w Szkole Podstawowej nr 1 w Bełchatowie.

Czytaj więcej...

Uczniowie 6 S rozpoczęli już trzeci rok nauki w klasie sportowo-językowej pod patronatem Mariusza Wlazłego, która funkcjonuje w Szkole Podstawowej nr 1 w Bełchatowie. Czy przez wakacje nasi podopieczni odpoczęli i nabrali energii do treningów? Czy odpoczął ich wychowawca i trener Piotr Cyniak?

Czytaj więcej...

Partnerzy Fundacji

Fundacja Mariusza Wlazłego © 2020 Wszelkie Prawa Zastrzeżone.